مرجع تخصصی قیمت و مشخصات فنی ماشین آلات سنگین ایران

لیست قیمت ماشین آلات سنگین - انواع مینی لودر

1397 / 9 / 24

به روز ترین قیمت انواع ماشین آلات سنگین راهسازی ، معدنی و عمرانی نو و صفر

ملاحظات : 

منابع گردآوری قیمت ها عبارتند از :  نمایندگی های رسمی مجاز وارد کننده لیفتراک ، ماشین آلات و تجهیزات سنگین + سایر شرکت ها ، سازمان ها و اشخاص حقیقی وارد کننده ماشین آلات به ایران + شرکت های سازنده و تولید کننده داخلی ماشین آلات راهسازی + اشخاص حقیقی و حقوقی فروشنده ماشین آلات + فروشگاه های معتبر ماشین آلات سنگین راهسازی ، معدنی و ساختمانی در اقصی نقاط ایران + بازار خرید و فروش ماشین آلات و لیفتراک در شهرهای تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، تبریز و بنادر جنوبی کشور.
- با توجه به متغیرهای مهمی نظیر نوسانات بازار ، گارانتی های متفاوت ، سال ساخت ، تجهیزات اضافی ، کشور سازنده ، محل تحویل و .... قیمت های اعلامی تقریبی و حدودی می باشد.
- در لیست ذیل صرفا آخرین قیمت نقدی ماشین آلات سنگین صفر گردآوری و به نمایش در آمده و قیمت قسطی ، اعتباری ، لیزینگی و قیمت ماشین آلات سنگین دست دوم و کارکرده پس از کارشناسی محاسبه می شود.
- با استفاده از دکمه « مشخصات فنی » در برابر هر مدل می توانید به مشخصات فنی و ابعاد ماشین آلات مدنظرتان و نیز کاتالوگ اصلی دستگاه دسترسی پیدا کنید.
- در صورت نیاز به مشاوره درخصوص موضوعات فنی و تعمیراتی ، تامین قطعات و کتب فنی ، آموزش های اپراتوری و تعمیر و سرویس و نگهداری ، خدمات پس از فروش ماشین آلات و مدیریت و توسعه ناوگان ماشین آلات از دکمه « مشاوره تخصصی » در برابر هر مدل استفاده کنید.
چنانچه به نظر شما قیمت دیگری از ماشین آلات ذیل وجود دارد ،  می توانید با استفاده از دکمه « تصحیح قیمت » قیمت را اعلام نمایید تا پس از بررسی اصلاح گردد.
- در صورتی که از قیمت ماشین آلات (خارج از لیست ذیل ) اطلاع دارید، جهت درج آن در لیست قیمت می توانید از طریق صفحه « تماس با ما » با ذکر منبع و شماره تماس اقدام نمایید .

Bilex.ir - Iran Heavy Machinery & Construction Equipment Industry Guide

مشخصات فنی حدود قیمت مدل نوع ماشین برند علامت تجاری
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   SWL3210 مینی لودر
Skid Loader
سانوارد
SUNWARD
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   HSL850-7A مینی لودر
Skid Loader
هیوندای
HYUNDAI
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   HSL330 مینی لودر
Skid Loader
هپکو
HEPCO
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   S130 مینی لودر
Skid Loader
بابکت
BOBCAT
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   S250 مینی لودر
Skid Loader
بابکت
BOBCAT
مشخصات فنی 1 تومان   مشاوره تخصصی     تصحیح قیمت   V67 مینی لودر
Skid Loader
نصر
NASR